MENY
Startsida Unikt koncept Klientutlåtande Om Hypnos KBT och ACT Priser Kontakt
Kontakt för hypnos och terapi
 

Vill du skapa en positiv förändring i ditt liv

Tag första steget och kontakta oss redan idag

Första besöket startar med en konsultation där vi ser hur vi på bästa sätt kan hjälpa dig. Konsultationen tar ca. 20 min. och är kostnadsfri. Om det känns rätt så startar vi terapin direkt, detta första besök tar isåfall totalt ca. 80 min och kostar 1.200kr.


Vänligen fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig inom kort


Ange ditt namn


Ange din e-postFelaktig e-postadress


Ange ditt telefonnummer



 

Våra medarbetare, certifierade Coacher och terapeuter inom KBT, ACT, Hypnos och Hypnoterapi


Anette Pålsson HypnosCentrum
Anette Pålsson
Tel. 073 51 50 660
anette@hypnocenter.se
Ulf Zetterlund HypnosCentrum
Ulf Zetterlund
Tel. 0707 15 87 87
ulf@hypnocenter.se
Sandra Sasic Hypnoscentrum
Sandra Sasic
Tel. 0704 95 31 03
sandra@hypnocenter.se
Robert Hölscher HypnosCentum
Robert Hölscher
Tel. 0708 80 70 08
robert@hypnocenter.se
Luiza Elik HypnosCentrum
Luiza Elik
Tel. 0766 53 40 00
luiza@hypnocenter.se
Ronnie Eliasson HypnosCentrum
Ronnie Eliasson
Tel. 070 860 23 50
ronnie@hypnocenter.se

Hypnoscentrum
Kronhusgatan 11
411 05 Göteborg

Telefon. 0735 15 06 60
info@hypnoscentrum.se